Освојено прво место на конкурс "Мој први бизнис"

Дана 26.10.20. године свечано су уручене награде од стране организатора такмичења Љубише Живковића и Стане Младеновић. Новчане награде уручене су: директору школе Небојши Лукићу, ученику Ђорђу Станковићу, наставнику ментору Драгани Николић и одељенском старешини Младену Павловићу. Свечаном чину уручења награде присуствовали су: сви ученици који су учествовали на конкурсу, испред локалне самоуправе просветна инспекторка Анђелка Алексић, директорка Гимназије Драгана Коцић, чланови Тима за међупредметне компетенције Јасмина Ђорђевић и Драгослав Минић као и остали чланови колектива Медицинске школе "Др Алекса Савић"