Обавештавамо Вас да је Кризни штаб за сузбијање болести Covid-19, на седници одржаној 11.августа 2020. године, донео Закључак о усвајању Стручног упутства за организацију и реализацију образовно-васпитног рада у основној школи у школској 2020/2021.години, Стручног упутства за организовање и остваривање наставе непосредним путем и путем учења на даљину за средње школе у школској 2020/2021.години и Упутство о мерама заштите здравља ученика и запослених за основне и средње школе (Закључак 08 Број: 53-6306/2020-1 од 11.августа 2020.године), којима се ближе уређују питања организације и спровођења образовно-васпитног рада у условима који захтевају примену низа превентивних и заштитних мера у борби против вируса Covid-19.

Закључак и усвојена акта:

Стручно упутство за организовање и остваривање наставе за СС, школска 2020/21. година

Закључак кризног штаба за сузбијање заразне болести Covid-19

Допис средњим школама за остваривање и организовање наставе школске 2020/21. године

Упутство о мерама заштите